Ahşap mobilyalarımıza kazandırdığımız karakteristik izlenimlerin yani sıra , Sherwood ekibi olarak ‘’The way of country living’’ sloganımız ile proje departmanımızı güçlendirip kompleks mekanlar yaratmayı hedefliyoruz.Koleksiyon değeri taşıyan ürünlerimiz bütünüyle stil sahibi mekanlarda anlam kazanıyor. Tasarım kaygımız sizlerin ekibimiz ile keyifli bir ar-ge süreci yaşamanıza olanak sağlıyor. Hayat kalitemiz arttıkça, estetiğin ve stilin peşine düşer; çevremizde, yaşadığımız ortamda tarzımızı vurgulamak isteriz. İyi tasarlanmış mekanlar, insanoğlunu farklı boyutlara taşır. Dolayısıyla  tasarım kalite esaslı felsefi bir disiplindir. Mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinen markamız, üretim kalitesini belgelendirme noktasında bir adım daha atarak ISO9001 sertifikası almaya hak kazanmıştır. Yaşantınıza anlam katan keyifli detaylar ve ince düşünülmüş küçük dokunuşlarla Sherwood Proje’de buluşmanız dileği içerisindeyiz.


Vizyonumuz 
Sahip olduğumuz tecrübe ve piyasa gücünü kullanarak; kaliteli, güvenilirliği yüksek, her zaman piyasada var olacak hizmet paketlerinin yanı sıra, alternatif paketlerle adından söz ettiren marka bilinirliğini arttıracak etkin projelerle tüm dünyanın takdir ettiği, büyük ve güçlü bir proje - uygulama ağına sahip, değerlere bağlı ve saygılı, uzun süreli büyük bir kurum olarak varlığımızı nesiller boyu sürdürmektir. 

Misyonumuz 
Temel değerlerimizden ödün vermeden, her yapılan işin mükemmelini, kalite bilinciyle tüketicilere arz etmek, taleplere teknolojik imkanlar ve piyasa gücünü sonuna kadar kullanarak profesyonel çözümler bulup, önermek, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi süreklilik çerçevesinde en üst düzeyde tutabilmek adına çalışmaktır.